Головна /
Путівник /
Фонди періоду Української Революції /
Посольство Української Народної Республіки в Австрії, м. Відень. /
Опис 3
Опис 3
Фонд
3581
Опис
3
Дати
1918-1922
Кількість справ
339
Анотація
Закони, постанови, обіжники, меморандуми Директорії, Ради Народних Міністрів, Міністерств закордонних справ, фінансів УНР про утворення Державної народної ради, скликання фінансово - економічної конференції для відбудови Східної Європи в Каннах, успіхи Радянської влади в міжнародній політиці та посилення дипломатичної боротьби проти неї, підлеглість українських фахових місій та агентів за кордоном послам дипломатичних місій. Накази по посольствам УД і УНР.
Відозва ЦК Української соціал - демократичної робітничої партії до соціалістичних організацій світу про надання допомоги голодуючим в Росії та на Україні.
Договір про військовий і господарський союз між РРФСР і УРСР від 10 лютого 1921 р.
Статути Всеукраїнського союзу старшин, Ліги відновлення України, Українського допомогового комітету в Австрії.
Доповіді, повідомлення відділу преси Міністерства закордонних справ, військового аташе в Берліні, військовослужбовців армії УНР про зовнішню політику Англії та Франції, військові події на Західному Фронті та стан Радянської Росії, формування в Сербії з решток армії військових загонів для боротьби проти Радянської влади, життя українських емігрантів у Відні.
Огляди політичного та економічного становища України, Австрії, Італії та інших країн Європи.
Звіти про діяльність дипломатичної місії УНР в Греції, українських делегації на міжнародній фінансовій конференції у Брюселі, торгового агентства в Австро - Угорщині та пресового бюро у Відні.
Схеми воєнної ситуації на польсько - українському фронті за час від 3 жовтня до 1 листопада 1920р.
Фінансові звіти, книги прибутків і видатків, рахунки, відомості про виплату утримання та надання матеріальної допомоги співробітникам посольства УНР в Австрії.
Прохання різних осіб про надання українського громадянства, видачу паспортів.
Штатний розклад Української військово - санітарної місії допомоги полоненим на території колишньої Австро - Угорщини, Балканського півострова та Італії.
Списки співробітників Міністерства закордонних справ, посольства закордонних справ, посольства УНР в Австрії; російських і українських військовополонених і інтернованих.